Hey!
Jak pewnie zauważyliście, jest nowy kawowo- superowy wygląd. Jest on 'nie do końca' tego miesiąca, bo blog zmienił nazwę na super-msp-z-nami.blogspot.com
Chat
środa, 20 maja 2015
sobota, 16 maja 2015
Wróciłam! z wycieczki
Hey!
Jak w poprzednim poście mówiłam- nie pisałam wczoraj posta bo byłam na wycieczce trwającej od 6:45 do 20:00. Te miejsca odwiedziłam:
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce:
Jak w poprzednim poście mówiłam- nie pisałam wczoraj posta bo byłam na wycieczce trwającej od 6:45 do 20:00. Te miejsca odwiedziłam:
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce:
Kuźnia w Wojciechowie:
I ostatnie miejsce (moje ulubione miejsce) Kazimierz Dolny:
Odwiedziłam jeszcze wiele miejsc w Kazimierzu, ale te mi się najbardziej podobały. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę to cudowne miasto.
SPODZIEWAJCIE SIĘ POTEM ODE MNIE POSTU!
czwartek, 14 maja 2015
1# Czwartkowe nowości.
Hey!
Dziś na MSP pojawił się nowy temat, nazywa się "Wildlife Vet", dziwne, bo w tłumaczu Google tłumaczy się tak samo. No, ale mniejsza z tym.
Dziś na MSP pojawił się nowy temat, nazywa się "Wildlife Vet", dziwne, bo w tłumaczu Google tłumaczy się tak samo. No, ale mniejsza z tym.
W tym temacie, jak zwykle są 3 strony ubrań, 1 rzeczy i pare animacji.
Ubrania:
Rzeczy:
Animacje:
Tło do np. filmu.
To tyle z tego tematu. Ale napewno się do was odezwę. Ale nie jutro. Jutro jadę z klasą na wycieczkę do Kazimierza Dolnego, na Górę 3 krzyży, rejs statkiem po Wiśle, Pobyt w Kuźni i restauracja. Wycieczka na ogół trwa od 6:45-20:00. Dlatego nie odezwę się do was jutro. Ale w sobotę zdam wam z tego WSZYSTKIEGO relacje. Więc jakoś się teraz za bardzo rozpisałam XD Do soboty!
środa, 13 maja 2015
Hey!
Cześć!
Chcę was serdecznie powitać na nowo utworzonym Blogu i serdecznie zachęcić was do jego dalszego czytania. Blog będzie o MSP, ale to nie znaczy że nie będzie innych postów. Ja na imię mam Magda. Blog utworzony jest dzisiaj, czyli 13 maja 2015r. To w tym poście będzie na tyle.
Chcę was serdecznie powitać na nowo utworzonym Blogu i serdecznie zachęcić was do jego dalszego czytania. Blog będzie o MSP, ale to nie znaczy że nie będzie innych postów. Ja na imię mam Magda. Blog utworzony jest dzisiaj, czyli 13 maja 2015r. To w tym poście będzie na tyle.
^ To moje logo ^
Subskrybuj:
Posty (Atom)









