środa, 20 maja 2015

Nowy wygląd

Hey!
Jak pewnie zauważyliście, jest nowy kawowo- superowy wygląd. Jest on 'nie do końca' tego  miesiąca, bo blog zmienił nazwę na super-msp-z-nami.blogspot.com



:(

Hey!
Jak widzicie, nie mam ochoty pisać posty, bo jestem chora :( Ale dla was wszystko <3


sobota, 16 maja 2015

Wróciłam! z wycieczki

Hey!
Jak w poprzednim poście mówiłam- nie pisałam wczoraj posta bo byłam na wycieczce trwającej od 6:45 do 20:00. Te miejsca odwiedziłam:
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce:


Kuźnia w Wojciechowie:

I ostatnie miejsce (moje ulubione miejsce) Kazimierz Dolny:



Odwiedziłam jeszcze wiele miejsc w Kazimierzu, ale te mi się najbardziej podobały. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę to cudowne miasto.
SPODZIEWAJCIE SIĘ POTEM ODE MNIE POSTU! 



czwartek, 14 maja 2015

1# Czwartkowe nowości.

Hey!
Dziś  na MSP pojawił się nowy temat, nazywa się "Wildlife Vet", dziwne, bo w tłumaczu Google tłumaczy się tak samo. No, ale mniejsza z tym.



  
W tym temacie, jak zwykle są 3 strony ubrań, 1 rzeczy i pare animacji.
Ubrania:


Rzeczy:

Animacje:

Tło do np. filmu.

To tyle z tego tematu. Ale napewno się do was odezwę. Ale nie jutro. Jutro jadę z klasą na wycieczkę do Kazimierza Dolnego, na Górę 3 krzyży, rejs statkiem po Wiśle, Pobyt w Kuźni i restauracja. Wycieczka na ogół trwa od 6:45-20:00. Dlatego nie odezwę się do was jutro. Ale w sobotę zdam wam z tego WSZYSTKIEGO relacje. Więc jakoś się teraz za bardzo rozpisałam XD Do soboty!





środa, 13 maja 2015

Hey!

Cześć!
Chcę was serdecznie powitać na nowo utworzonym Blogu i serdecznie zachęcić was do jego dalszego czytania. Blog będzie o MSP, ale to nie znaczy że nie będzie innych postów. Ja na imię mam Magda. Blog utworzony jest dzisiaj, czyli 13 maja 2015r. To w tym poście będzie na tyle.


  
^ To moje logo ^