Jak w poprzednim poście mówiłam- nie pisałam wczoraj posta bo byłam na wycieczce trwającej od 6:45 do 20:00. Te miejsca odwiedziłam:
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce:
Kuźnia w Wojciechowie:
I ostatnie miejsce (moje ulubione miejsce) Kazimierz Dolny:
Odwiedziłam jeszcze wiele miejsc w Kazimierzu, ale te mi się najbardziej podobały. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę to cudowne miasto.
SPODZIEWAJCIE SIĘ POTEM ODE MNIE POSTU!









Brak komentarzy:
Prześlij komentarz