sobota, 16 maja 2015

Wróciłam! z wycieczki

Hey!
Jak w poprzednim poście mówiłam- nie pisałam wczoraj posta bo byłam na wycieczce trwającej od 6:45 do 20:00. Te miejsca odwiedziłam:
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce:


Kuźnia w Wojciechowie:

I ostatnie miejsce (moje ulubione miejsce) Kazimierz Dolny:



Odwiedziłam jeszcze wiele miejsc w Kazimierzu, ale te mi się najbardziej podobały. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę to cudowne miasto.
SPODZIEWAJCIE SIĘ POTEM ODE MNIE POSTU! 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz