Dziś na MSP pojawił się nowy temat, nazywa się "Wildlife Vet", dziwne, bo w tłumaczu Google tłumaczy się tak samo. No, ale mniejsza z tym.
W tym temacie, jak zwykle są 3 strony ubrań, 1 rzeczy i pare animacji.
Ubrania:
Rzeczy:
Animacje:
Tło do np. filmu.
To tyle z tego tematu. Ale napewno się do was odezwę. Ale nie jutro. Jutro jadę z klasą na wycieczkę do Kazimierza Dolnego, na Górę 3 krzyży, rejs statkiem po Wiśle, Pobyt w Kuźni i restauracja. Wycieczka na ogół trwa od 6:45-20:00. Dlatego nie odezwę się do was jutro. Ale w sobotę zdam wam z tego WSZYSTKIEGO relacje. Więc jakoś się teraz za bardzo rozpisałam XD Do soboty!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz